Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://e.ieu.edu.ua/handle/123456789/695
Назва: Вдосконалення управління консалтингом у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва
Автори: Артюхіна, Марина В.
Жарінов, Сергій Сергійовив
Нестеренко, Олександр Васильович
Ключові слова: міжнародна діяльність
портал
грант
науково-технічне співробітництво
науково-дослідницький простір
національні контактні пункти
Дата публікації: 2022
Видавництво: Національна академія управління
Бібліографічний опис: Артюхіна М.В., Жарінов С.С., Нестеренко О.В. Вдосконалення управління консалтингом у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва. Актуальні проблеми економіки, 2022. № 8 (254), серпень. С. 59-69.
Серія/номер: ;DОІ: 10.32752/1993-6788-2022-1-254-59-69
Короткий огляд (реферат): У статті розкрито стан та перспективи розвитку управління консалтингом у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва в Європі та в Україні. Показано, що ефективність міжнародного науково-технічного співробітництва може бути суттєво підвищена шляхом використання сучасних інформаційних інструментів та засобів цифрових комунікацій. Для збільшення інтенсивності науково-технічних комунікацій українських вчених з європейським науково-технічним простором запропоновано розвивати консалтинг на основі спеціалізованого національного Інтернет-порталу. Детально проаналізовано сутність основних понять консалтингу в міжнародній науково-технічній діяльності. Виявлено певні проблеми та проведено оцінку факторів впливу на провадження консалтингу задля активізації участі вітчизняних науковців у міжнародних проєктах. Також означене особливе місце національних контактних пунктів в організації консалтингу в міжнародному науково-технічному співробітництві. Проведено аналіз національних порталів європейських країн та зроблена оцінка факторів впливу на провадження консалтингу в науково-технічній діяльності. Запропоновано рекомендації щодо створення національного порталу України для сприяння розвиткові процесів управління консалтингом в міжнародному науково-технічному співробітництві. Показано, що це дозволить в подальшому розробити нові методи для ідентифікації індикаторів, користуючись якими можна буде управляти ефективністю консалтингу в сфері міжнародного науково-технічної співробітництва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://e.ieu.edu.ua/handle/123456789/695
ISSN: 1993-6788
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформаційних технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Артюхіна_ВДОСКОНАЛЕННЯ_2022.pdf9.82 MBAdobe PDFВідкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.