Please use this identifier to cite or link to this item: http://e.ieu.edu.ua/handle/123456789/811
Title: ОЦІНКА ДОСВІДУ ПОСТКОНФЛІКТНИХ РЕКОНСТРУКЦІЙ ЯК РЕФЛЕКЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ
Authors: СЕЛЕЗНЬОВА, Руслана
САПУН, Костянтин
Issue Date: 26-May-2023
Publisher: Наука та інновації: сучасний вектор розвитку науки та світу : збірник тез доповідей науково-практичних конференцій Міжнародного наукового форуму (25-26 травня 2023 року)
Citation: Оцінка досвіду постконфліктних реконструкцій як рефлеція для України / Селезньова Руслана, Сапун Костянтин / Наука та інновації: сучасний вектор розвитку науки та світу : збірник тез доповідей науково-практичних конференцій Міжнародного наукового форуму (25-26 травня 2023 року). – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2023, с. 134-136
Abstract: Постконфліктна реконструкція має на меті зміцнення миру та безпеки та досягнення сталого соціально-економічного розвитку в зруйнованій війною країни. Термін «постконфліктний період» не означає знищення першопричин спалаху конфлікту. Він також не передбачає повного припинення бойових дій, які часто повторюються навіть після підписання мирної угоди чи проведення виборів. Це часто означає лише припинення ворожнечі або «вікно можливостей» для миру в конфлікті, який може знову загостритися. Економічний вимір постконфліктної реконструкції зазвичай включає такі завдання, як розподіл гуманітарної допомоги, відновлення фізичної інфраструктури та об’єктів, відновлення соціальних послуг, створення належних умов для розвитку приватного сектору та здійснення важливих структурних реформ для макроекономічної стабільності та стійке зростання. Безпосередній пріоритет має бути наданий дрібномасштабним реформам на Україні, таким як зниження інфляції та визначення монетарної політики. Ключовою проблемою також є розвиток на Україні приватного сектору, роль якого є вирішальною для створення зростання та зайнятості. Україна має залучати прямі іноземні інвестиції, і з цією метою вона повинна запровадити належну інституційну основу для реєстрації фірм, захисту приватної власності та банкрутства. Важливо також відновлення сільськогосподарського сектору через його потенціал для забезпечення існування сільського населення, а також надання можливостей роботи демобілізованим колишнім комбатантам.
URI: http://e.ieu.edu.ua/handle/123456789/811
ISBN: N 978-617-7932-44-3
Appears in Collections:Кафедра фундаментальних та медико-профілактичних дисциплін

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Збірник тез МЄУ травень-25.05.2023 (Сел).pdf60.92 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.